Tartışma Yorumları

bir anda dünyanın gündemine oturan! daha doğrusu oturtulan ergen çevreci greta thunberg türkiye arjantin almanya fransa ve brezilya ya dünyayı kirlettiği iddiası ile dava açtı. i̇şin komik tarafı dünyanın içine sçan abd çin hindistan gibi ülkelerin adını bile anmadı. 

hiç şüpheniz olmasın dolar çökerken bile abd kazanacak. çünkü planları hazırdır.  abd'de mısır ekip bayrağa selam duran çiftci jonh'da belki çökebilir ama fed ve kurucuları kazanarak ayakta kalır.

putin g7 benzeri bi oluşum kurup bu oluşum içinde türkiye, hindistan ve çin'in de mutlaka yer alması gerektiğini açıklması bende putin'in asya liderliğine soyunma hazırlığı algısı yarattı. 
şu açıdan olaya bakınız; rusya türkiye çin ve hindistanın oluşturduğu bir ekonomik ve siyasi blok abd ve avrupa birliği karşısında dünya ekonomi ve siyasetini ciddi derecede değiştirir. 

ekonomi bakanı'nın doğal gaza zam olmayacak sözüne rağmen doğal gaza gelen zam şimdilik pek yankı uyandırmasada kışın faturalar gelirken yandım anam dedirtecek gibi

kırıkkalede 5 yıl önce boşandığı tipini s..t..ğm eşi tarafından boğazı kesilerek öldürülen emine bulut. boşanmışsın 5 yıl olmuş karşındaki ruh hastası hala kabullenememiş. ne desen ne yazsan elin dilin küfüre gidiyor şerefsize.

yatak sallanınca kedi atladı sandım hiiç bozmadan geri uyudum 

kaz dağları ve salda gölü türkiyenin el değmemiş güzelliklerinden biri iken bu alanların ticari alana açılmasının getirisi götürdüğü güzelliklere değermi? 

hangi içeriği ne zaman kaç kişi ile denetleyebilecek?  ancak bi kaç bilindik abone sayısı yüksek kişisel ve kurumsal hesap üzerinde etkili olur.

seray sever in bu açıklamalarından sonra ben şu an aydınlandım, fasülyeyi bıraktım bahçede ot topluyorum. 

eski londra belediye başkanı avrupa birliği karşıtı muhafazar hatta evladıosmanlı gibi bi çok sıfatı üstünde toplayan boris johnson teresa may'in istifssı aedından ingiltere başbakanı oldu.

i̇ngilterede adının açıklanmasını istemeyen bi kadın zaman makinası ile 3500 yılına gittiğini ve uzaylılar tarafından tecavüze uğrayıp hamile kaldığını iddia etti. tecavüz eden uzaylının adromeda galaksisinden olduğunu çocuğunu 5 ay sonra doğurcağını söyledi. 🤯

belkide biliyorlar ama paylaşmıyorlar. abd rusya sçz birliği etmiş gibi bu konuda

çubuklu formaya gölge efekt atmaları güzel olmuş. zaten ali başkan'da '' zamanla gözünüz alışır '' alışırsa ekime kadar benimsersiniz gibi bi şey demiş 😎 ama çubuklu forma güzel olmuş 👍

şirinlik kucağına oturtana kadardır. sizinde dediğiniz rusya'nın abd'den bi farkı yoktur. ticaretini yap ama mesafeni koru en doğru yol olur 

20 temmuz 1969 da aya yapılan insanlı yolculuğun 50. yılı google da doodle yapılarak kutlanıyor. neil armstrong ,buzz aldrin ve michael collins 50 yıl önce 20 temmuzda aya giden ilk insanlar olmuştu

dalgın yada heyacanlı hali ölümüne sebep oldu. adama ne verdi acaba. adam neden tepkisizdi kazada?

resmen uçmuşlar