#0ayzj4 | zamanda geri̇ye gi̇tmeni̇z mümkün olsa hangi̇ tari̇h olurdu ve neden o tari̇h?..

cenkozkal profil resmi
@cenkozkal   ~ 10 ay önce
0

zamanda geriye gitmeniz mümkün olsa hangi tarih olurdu ve neden o tarih?..kimin aklından bu türlü bir düşünce geçmemiştirki,düşünsenize yeniden başlamak en basit tabirle ikinci şans.sorabileceğimiz bir çok soru var şimdiki bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olarak gitmek var mesela aksi taktirde ne anlamı olabilirdi?..seviçler,pişmanlıklar,tercihler,acılar her yönüyle tartışmaya açık.kıymetli fi2r lerinizi paylaşırsanız sevinirim.
sorcerer profil resmi
@sorcerer   ~ 10 ay önce
0

kendim içinse 10 yaşıma dönmek ve her şeyi o zamandan şekillendirmek isterdim. % 1000 daha rahat bi hayatım olurdu.

buyrunbeni̇m profil resmi
@buyrunbeni̇m   ~ 10 ay önce
0

  @sorcerer @cenkozkal

şunu unutmamak gerekir ki yeni adımlar yeni şartları getirir. mesela a-okulu yerine b-okulunu tercih ettiniz o zman size o şartlara göre farklı zorluklar çıkacaktı. ha şu var mevcut düzlemde hayatınızda iz bırakan hatalar olduysa onları es geçmek olabilirdi. ama sil baştan radikal değişimlerin getirilerini ön görmek mümkün olamayacağı için doğru yada yanlış kararlar olduğu noktsında kesin hükme varmak başlangıçta mümkün olmazdı. yeni bir bilinmeze adım atmaktan başka bi şey olmazdı. sonuçları yaşayarak tecrübe etmek gerekirdi.

dayı profil resmi
@dayı   ~ 10 ay önce
0

 10 yaşıma dönüp oradan başlamak isterdim. 

bir diğer seçenekte cumhuriyetin ilk yılları olabilir.

rosetta profil resmi
@rosetta   ~ 10 ay önce
0

1920li yillara gidip atamin icraatlarina katilmak isterdim. bir elini sıkıp vizyonundan birseyler ogrenip vatana millete faydali isler yapmaua calisirdim. hoş şu donemde hakeden yok bunu..

alfa1 profil resmi
@alfa1   ~ 10 ay önce
0

  @rosetta

rosetta adamsın 👍

Yorum yazmak için giriş yap veya kayıt ol.